Výtvarný

Plošná a prostorová tvorba

  • MgA. Ivana Junková – VŠUP v Praze – ateliér sochařství. Odborná asistentka na katedře volného umění do roku 2011. Ředitelka ZUŠ od roku 2007.
  • MgA. Michaela Rizopulu – VŠUP v Praze – ateliér prostorová tvorba textilu, alternativní techniky. Na ZUŠ od roku 2007.

Digitální fotografie

  • MgA. Karel Tůma

 Filmová tvorba

  • MgA. Kateřina Krutská

Keramika

  • Ing. Blanka Lacigová – ČVUT v Praze, rekvalifikace / lektor se zaměřením na keramické práce, na ZUŠ od r. 2013

MNÍŠEK POD BRDY

Plošná a prostorová tvorba

  • MgA. Kateřina Zagdoun – AVU Praha,  sochařské návrhy a realizace filmových dekorací v  Ateliéru bratří Formanů, restaurování soch, architektonických prvků, fontány. Výstavy
  • MgA. Veronika Drahotová - Umělecká dráha Veroniky Drahotové směřuje od objektů přes intermediální instalace, public art, video a fotografii k malbě. Formálně využívá nejrůznějších výrazových prostředků – jak říká Marshall McLuhan: „The medium is the message“. Dalo by se ale říci, že z malby vychází a také se k ní vždy nějak vrací. Na Akademii výtvarných umění byla přijata již v 16 letech. V roce 2000 ukončila studium na AVU, obor „Vizuální komunikace“, který vedl Jiří David. Roku 1998 realizovala jednu z nejrozsáhlejších public artových instalací, nasvícení Pražského hradu „Vzdušné zámky“.  http://veronikadrahotova.com/work/objects-installations 2002 – 2004 vedla galerii HOME, ke spolupráci si přizvala Veroniku Bromovou a Aleksandru Vajd. V rámci provozu galerie Home uspořádala řadu kurátorských či spolukurátorských projektů. Galerie realizovala řadu mezinárodních i místních výstav, za zmínku stojí hned první výstava slovinské skupiny IRWIN, „Irwin at Home“, dále zde proběhly výstavy australského nebo skandinávského současného umění.  http://galleryhome1.blogspot.com/ veronikadrahotova.com

 Filmová tvorba

  • MgA. Karolína Peroutková - je původní profesí zdravotní sestra. Vystudovala Vychovatelství na Teologické fakultě Jihočeské univerzity a posléze Dokumentární tvorbu na Filmové fakultě AMU v Praze. Jejím zaměřením je zejména dětský dokumentární film.V rámci školy natočila několik krátkých dokumentů pro Českou televizi, spolupracovala také s Českým rozhlasem.  Pracuje také jako novinářka, v církevním periodiku Katolický týdeník.