Kurzy pro dospělé

Kroužky a kurzy se konají v doplňkové činnosti školy. Účastníci nejsou přijímáni na základě talentové zkoušky a nejsou žáky/studenty školy. Přihlášení je na celý školní rok.

Upozornění: Vzhledem k situaci ohledně energií se kurzovné na 2. pololetí může změnit!

  • Kurz keramiky pro dospělé / středa 19,30 – 21 / 4200 Kč za pol. / Ing. B. Lacigová /  třída keramiky Zámeček, Řevnice
  • Škola kresby a malby / pátek / 8000 Kč za pol. / A. Popaja

Kroužky/kurzy jsou otevřeny při naplnění jejich kapacity, a začínají v týdnu od 19. 9. 2022 a končí v týdnu do 2. 6. 2023.

Zápis do kurzu  probíhá přes rezervační formulář zde od 1. do 11. 9., do naplnění jeho kapacity (odkaz bude zde od 1.9.). Zároveň zašlete mailem podepsanou přihlášku (ke stažení níže). O zapsání do kurzu vás budeme informovat mailem 12.9.2022. Poté do 18. 9. uhradíte kurzovné.

Pokud se již nelze přihlásit do rezervačního systému z důvodu naplnění, napište na mail školy, budete zařazeni mezi náhradníky. Náhradníky budeme kontaktovat v případě, že se některý účastník do tohoto termínu nepřihlásí, neuhradí kurzovné, nebo se v průběhu roku ze závažných důvodů odhlásí.

UPOZORNĚNÍV případě nenaplnění min. počtu uchazečů, kurz otevřen nebude.

Kurzovné je stanoveno na pololetí. Z důvodu zdražování energií se může tak pro 2. pololetí změnit.

Platby poukazujte na č. účtu: 253010768/0300  (platby v hotovosti nepřijímáme). Jako variabilní symbol část data narození ve tvaru DDMMRR , do zprávy napište jméno účastníka a název kurzu.

Pokud kurzovné uhrazeno není účast v kroužku možná.

PŘIHLÁŠKA: přihláška

GDPR: GDPR – zásady ochrany osobních údajů