Kroužky pro děti

Kroužky a kurzy se konají v doplňkové činnosti školy. Účastníci nejsou přijímáni na základě talentové zkoušky a nejsou žáky/studenty školy. Přihlášení je na celý školní rok.

Upozornění: Vzhledem k situaci ohledně energií se kurzovné na 2. pololetí může změnit!

Kroužky/kurzy jsou otevřeny při naplnění jejich kapacity, a začínají v týdnu od 19. 9. 2022 a končí v týdnu do 2. 6. 2023.

Z prostorových a personálních důvodů se neotevírají kroužky v doplňkové činnosti v Mníšku pod Brdy.

Zápis do kroužků  probíhá přes rezervační formulář zde od 1. do 11. 9., do naplnění jeho kapacity (odkaz bude zde dostupný od 1.9.). Zároveň s úspěšnou registrací zašlete mailem podepsanou přihlášku (ke stažení níže) . Pokud se nelze zaregistrovat je kapacita naplněná – zájemci mohou napsat na mail školy a budou zařazeni mezi náhradníky.

O zapsání do kroužku vás budeme informovat mailem 12.9.2022. Poté do 18. 9. uhradíte kurzovné (viz. níže).

Pokud se již nelze přihlásit do rezervačního systému z důvodu naplnění, napište na mail školy, budete zařazeni mezi náhradníky. Náhradníky budeme kontaktovat v případě, že se některý účastník do tohoto termínu nepřihlásí, neuhradí kurzovné, nebo se v průběhu roku ze závažných důvodů odhlásí.

UPOZORNĚNÍ: V případě nenaplnění min. počtu uchazečů, kurz otevřen nebude.

Kurzovné je stanoveno na pololetí. Z důvodu zdražování energií se může tak pro 2. pololetí změnit.

Platby poukazujte na č .účtu: 253010768/0300  (platby v hotovosti nepřijímáme). Jako variabilní symbol část data narození dítěte ve tvaru DDMMRR , do zprávy napište jméno dítěte a název kurzu.

Pokud kurzovné uhrazeno není účast v kroužku možná.

PŘIHLÁŠKA: DOC.PDF 

GDPR: GDPR – zásady ochrany osobních údajů