Talentové zkoušky na školní rok 2023/2024

Připravili  jsme pro vás průvodce  přihláškou  a rezervací termínu talentové zkoušky. Přečtěte  si pečlivě  před vyplňováním  přihlášky, při chybě  se nelze vracet do již vyplněných  částí.

Pozornost věnujte i volbě termínu, času  a místa zkoušky. Místo vyberete podle toho, kde chcete školu navštěvovat  – Řevnice nebo Mníšek. Vybraný termín  a čas  je třeba dodržet! Kapacita talentových zkoušek je omezená. Přihlásit se lze do 31.5.2023 nebo do obsazení míst v rezervacích. Využijte vypsané termíny, náhradní nemůžeme zaručit. Ty  budou případně vypsány podle počtu dětí po konání řádného termínu na webu školy.

Rodiče žáků, kteří již navštěvují výuku hudebního nástroje a chtějí docházet na další nástroj, kontaktují pro další postup kancelář školy na mailu zus.rev@seznam.cz, do 25. 5. 2023.

ROZPIS TERMÍNŮ talentových zkoušek a  základní informace k talentové zkoušce

INFORMACE K POSTUPU PŘIHLAŠOVÁNÍ – ČTĚTE PŘED VYPLŇOVÁNÍM PŘIHLÁŠKY A REZERVACE

Než přihlásíte dítko do ZUŠky