Opatření pro školství v rámci PES, s výhledem možného návratu žáků do škol.

Vážení rodiče, milí žáci ,

na dnešní tiskové konferenci představil ministr školství R. Plaga opatření pro školství v rámci PES: Protiepidemickým systémem ČR, s výhledem možného návratu žáků do škol. Pro ZUŠ platí následující:

5. stupeň / nejvyšší stupeň / platný v týdnu 16.11.-20.11.2020

• ZUŠ – distanční výuka.

4. stupeň / dle vyhlášení Ministerstvem zdravotnictví / bude upřesněno

• ZUŠ – distanční výuka s možností individuálních konzultací a prezenční výuky jeden na jednoho.
  • Výuka plavání, zpěv a TV – Ne, s výjimkou oborů, ve kterých se jedná o činnosti zásadní pro naplnění příslušného vzdělávacího programu / dle tohoto je tedy  zpěv i tanec v ZUŠ možný – tj. ANO

3. stupeň / dle vyhlášení Ministerstvem zdravotnictví  / bude upřesněno dle vývoje situace

• ZUŠ – distanční výuka s možností individuálních konzultací a prezenční výuky do 10 osob ve třídě či skupině.

2. stupeň / dle vyhlášení Ministerstvem zdravotnictví / bude upřesněno dle vývoje situace

• ZUŠ  – prezenční výuka

1. stupeň / dle vyhlášení Ministerstvem zdravotnictví / bude upřesněno dle vývoje situace

• ZUŠ  – prezenční výuka

Chceme odlehčit mailovou korespondenci, proto prosíme sledujte webové stránky školy, o podrobnostech, a přechodu do jednotlivých stupňů, včetně organizace výuky budeme včas informovat. Případné další podrobnější informace dostanete na výuce od Vašich učitelů.

Podrobně:

Opatření – výňatek pro ZUŠ