POZOR ZMĚNA / VÝTVARNÁ SOUTĚŽ_MOJE MÍSTO

Vážené paní učitelky, páni učitelé, milí rodiče, děti a všichni přátelé výtvarných disciplín.

Ráda bych Vás informovala o změnách v podmínkách výtvarné soutěže_důvody těchto změn nemusím vysvětlovat.

Školy, ateliéry, dílničky, kroužky, školky jsou zavřené, děti a učitelé pracují ze svých domovů, a to někdy není úplně jednoduché…..protože jsme se rozhodli, že chceme tento 12. ročník soutěže zachovat, a výtvarné práce dětí určitě vystavit // samozřejmě až to bude možné /// posouváme všechny termíny a rozšiřujeme kategorie. Tvořit může každý!!!

Téma zůstává stejné….v této době je více než aktuální.

NOVĚ!

5. kategorie: 1. – 4. ročník SŠ

6. kategorie: rodiče a děti – společná tvorba /prosíme o přeposlání rodičům vašich žáků, třeba je tato možnost zaujme

Termíny uzávěrky jsou posunuty….výtvarné práce můžete odevzdat v prvním týdnu otevření škol / vždy od 9 do 16 hod.

Komise se sejde v nejbližším možném termínu, až se nám od PO do PÁ sejdou všechny práce.Výstava bude instalována následně. Vyhlášení nejlepších prací pak proběhne v průběhu výstavy, po upřesnění termínu.

více zde:

pODMÍNKY SOUTĚŽE – ZMĚNA