Informace o chodu školy v následujících týdnech a měsících

Vážení rodiče, milí žáci,

ráda bych vás informovala o chodu školy v následujících týdnech a měsících.

• Škola momentálně funguje v režimu distančního vzdělávání.
  • Jednotliví učitelé oslovují své žáky a konzultují se studenty práci.
  • Výuka probíhá online, emailem, telefonicky a prostřednictvím dalších aplikací.
  • Škola je pro moment ve vztahu k situaci uzavřená, pro možnost permanentního vstupu.
  • Veškeré akce tj. absolventské koncerty, koncerty, vystoupení, včetně MIX festivalu jsou pro tento školní rok zrušeny.
  • Festival se bude realizovat příští rok, téma zůstane stejné (již se udělalo mnoho práce, tak by byla škoda, celou přípravu zahodit).
  • Absolventské koncerty, vystoupení a výstava proběhnou, pak dle vývoje situace, během prvního pololetí následujícího školního roku 2020/21.
  • Talentové zkoušky proběhnou, během prvních tří týdnů od otevření školy (termíny budou upřesněny).
  • Postupové zkoušky proběhnou, během prvních tří týdnů od otevření školy (termíny budou upřesněny).
  • Aktuální informace budeme průběžně zveřejňovat na webu školy, popřípadě Vás obešleme osobním emailem.