Dobré zprávy z Hongkongu!

V mezinárodní soutěži HKISAC v Hongkongu – Fotografie „Good Earth“ získal náš student Petr Vaněk hlavní cenu, Vojtěch Vosáhlo a Prokop Sodomka  „Certificate of Merit“!  Všichni tři jsou  žáky Jiřího Milfaita.
Po šesti letech  je  to dokonce již druhé nejvyšší ocenění, které získal žák školy v této celosvětové soutěž.  V roce 2011 byla udělena hlavní cena poroty Josefovi M. Junkovi, který se zúčastnil i slavnostního předávání.

Podobný úspěch v celosvětovém měřítku zaznamenalo naše výtvarné oddělení ještě v roce 2010, kdy v soutěži UISAP vítězně skončila práce Mariny Stropkové s kombinovanou malbou s názvem „Propojení světa“. Marina se zúčastnila vernisáže soutěže v Tate Modern Gallery v Londýně, kde byla její práce vystavena mezi ostatními díly dětí z celého světa.

petr-HKSIC

vojta-HKSIC