Karneval zvířat

NO a je to tady, dlouho očekávaná pozvánka je tu! celoškolní projekt mimořádných rozměrů, na kterém se podílí celá škola tj. hudba, tanec, divadlo a výtvarka (neboli vizuální tvorba). KARNEVAL ZVÍŘAT.

Vítejte v kouzelném světě hudby a tance, mluveného slova, filmových koláží a výtvarných efektů. Přichází k vám rej zvířat vedený královskými lvy. Kolem slepic a kohoutů probíhají ladné antilopy, které vystřídají želvy a sloni, při skotačí klokani. Zasníme se s rybičkami v akváriu.. Prohlédneme si zvířata s dlouhýma ušima.. Svět ptáků nám přiblíží nejen kukačka v lese, ale i celá voliéra plná pestrobarevných opeřenců… Zvláštním druhem zvířátek budou klavíristé, spatříte také zkameněliny a před velkým finále si poslechneme tklivou labutí píseň. To vše v podání žáků ZUŠ Řevnice. U klavírních partů se vystřídá přes dvacet klavíristů… Jejich kolegy v orchestru budou další studenti hudby naší umělecké školy. Tanečníci se promění ve zvířata, která po představení jednotlivých druhů splynou v karnevalovém reji. Naši herci nám budou průvodci tímto kouzelným světem, a dohlédnou, aby nedošlo k záměně zvířat. Scénu nám dobarví výtvarná a filmová díla našich nadějných výtvarníků a filmařů.
Přijďte se s námi zasnít, nechat se okouzlit i roztančit. Přijďte na Karneval zvířat!!!

Hudba: Camille Saint-Saens

Básně: Ogden Nash / překlad Jiří Weinberger

karneval

Realizace: žáci a učitelé ZUŠ Řevnice

Datum konání:

21. března BIO Řevnice/ Opletalova 89, 252 30 Řevnice

22. března sál Pavilonu/ ZŠ Mníšek pod Brdy/ Komenského 420

ZAČÁTEK představení v 18 hodin

Představení pro školy Řevnice 21.3., 9.00 a 10.30 hod. / Mníšek pod Brdy 22. 3., 10.30 hod.