ZUŠ Řevnice_13 ročník výtvarné soutěže

Omezení neomezení, nás v tvůrčím konání zastavit nemohou, a tak opět ZUŠ Řevnice vyhlašuje……………a srdečně zve k účasti na 13. ročníku regionální výtvarné soutěže

…….na téma DŽUNGLE. (vzešlo z vašeho hlasování)

…….VYDEJTE SE s žáčky a studenty NA BADATELSKOU VÝPRAVU / POZNÁVEJte ROSTLINY ZVÍŘATA A ŽIVOT V DŽUNGLI / VNÍMEJte BARVY, ZVUKY, STRUKTURY…prostě NÁDHERU PŘÍRODY

Harmonogram výstavy:

Zahájení soutěže: 1. 3. 2021

Uzávěrka soutěže je v pátek 14. 5. 2021 do 15 hodin.

Práce do soutěže můžete odevzdávat v ZUŠ Řevnice v ředitelně školy, nebo zaslat poštou na níže uvedenou adresu.

Seznam všech vašich soutěžních prací zašlete elektronicky v přiloženém soupisu na emailovou adresu: zus.rev@seznam.cz.

Komise vybere nejlepší práce 15. 5. 2021.

Vernisáž výstavy a slavnostní vyhlášení vítězů proběhne v ZUŠ Řevnice, sál Zámečku ve středu 26. 5. 2021 v 16 hodin

Výstava otevřena ZUŠ Řevnice, Mníšecká 29 a potrvá do 27. 6. 2021

Od 28. 6. do 30. 6. 2021 budou práce k vyzvednutí v ZUŠ Řevnice.

Vystavena jsou všechna díla přihlášená do soutěžní přehlídky.

ČASOVÝ HARMONOGRAM, A ZPŮSOB PRESENTACE SE MŮŽE ZMĚNIT VE VZTAHU K VLÁDNÍM NAŘÍZENÍM. POČÍTÁME SE VŠEMI MOŽNOSTMI TJ. NAPŘ. i VIRTUÁLNÍ VÝSTAVOU. V PŘÍPADĚ ZMĚN BUDEME INFORMOVAT.
Těšíme se velice na spolupráci a setkání s Vámi a Vašimi žáky při otevření výstavy. Veškeré podrobnosti o soutěži se dozvíte v přílohách a na webu a facebooku školy www. zus-revnice.cz.

Pevně věříme, že vše se brzy začne v dobré obracet.

S pozdravem a přáním hezkého dne Ivana Junková

p. s. tvorbě zdar