12. ročník dětské regionální výtvarné soutěže – předávání ocenění 23.9.2020

Vážení pedagogové, rodiče, milé děti, přátelé.

Srdečně zveme na slavnostní předávání cen mladým tvůrcům, které vybrala odborná porota v jarních měsících.

12. ročník dětské regionální výtvarné soutěže, na téma Moje místo se pomalu přiblížil ke konci a vernisáž se nám změnila na dernisáž. Nicméně do 18. 10. 2020 můžete oceněné práce vidět v Modrém domečku, a ostatní v ZUŠ Řevnice.

Ve vztahu k opatřením jsme museli volit předávání cen ve veřejném prostoru před budovou Zámečku ZUŠ Řevnice, Mníšecká 29.

Budeme se na Vás těšit ve středu 23. 9. 2020 v 16 hodin.

Až k nám přijedete prosíme o dodržování následujících základních pravidel:

Účastníci ceremoniálu a ostatní budou mít roušky, které po celou dobu trvání akce nesundávají. Víme, že venku nejsou roušky povinné, ale v zájmu ochrany nás všech doufáme, že to nebude problém.

Účastníci ceremoniálu dodržují mezi sebou bezpečné rozestupy.

Účastníci ceremoniálu by měli zůstat doma v případě, že je trápí respirační a jiná onemocnění.

Akce proběhne za každého počasí. Vážení kolegové prosíme informujte všechny své žáky.

V případě, že se změní nařízení vlády, a naše setkání bude zrušeno (aktuální informace bude na webu školy uveřejněna v den konání, prosíme sledujte naše webové stránky https://www.zus-revnice.cz/) , předáme Vaše ocenění paním učitelkám, a pánům učitelům, kteří Vám ceny doručí.

Ostatním ceny pošleme poštou.