Výsledky 12. ročníku regionální výtvarné soutěže / Moje místo

Udělalo nám velkou radost kolik škol, ateliérů a jednotlivců, se zapojilo i přes nelehkou situaci do naší výtvarné soutěže.

Sešlo se skoro na 300 prací. Odborná porota -  Ing. arch. Alice Čermáková, MgA. Tereza Hejmová a MgA. Jan Slovenčík – to neměla, jako každoročně, vůbec jednoduché, to i proto, že porotců bylo oproti rokům minulým méně. Výstavu na téma Moje místo již instalujeme v Modrém domečku a ZUŠ Řevnice, od pondělí 15. 6. vás zveme na prohlídku. Oceněné plošné práce budou vystaveny v Modrém Domečku (nám. Krále Jiřího z Poděbrad 3, Řevnice) a všechny ostatní v ZUŠ Řevnice. V případě, že budete chtít navštívit ZUŠ, prosím napište, nebo zavolejte a domluvíme návštěvu (jsme škola, tedy spadáme pod hygienická opatření).

V případě, že se nic nezmění, proběhne slavnostní vyhlášení oceněných 23. 9. 2020 od 16 hodin v sále Zámečku, ZUŠ Řevnice, Mníšecká 29.

Jména oceněných tj. výsledkovou listinu jsme zaslali školám i jednotlivým účastníkům mailem.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na shledání na vernisáži.