Koronavirus – mimořádné opatření!

Na základě doporučení MŠMT, a doporučení zřizovatele školy Města Řevnice, bude výuka v ZUŠ Řevnice přerušena do odvolání, včetně kroužků a kurzů pro dospělé.

Oficiální vyjádření viz. níže a přílohy (opatření v souvislosti s nákazou COVID -19 v České republice).

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a aktuálního rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, Vás informujeme, že vláda ČR s účinností od středy 11. 3. rozhodla o uzavření základních a středních škol.-     – Od úterý 10. března 2020 od 18:00 budou zakázány všechny kulturní, sportovní a společenské akce nad 100 účastníků.-     - Od středy 11. března 2020 bude do odvolání přerušena výuka ve všech základních, středních školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů- doporučení přerušit výuku i na ZUŠ.
O dalším vývoji vás budeme informovat. Doufáme, že se situace v brzké době zklidní a budeme moci opět pokračovat ve výuce.

Děkujeme za pochopení a s pozdravem Ivana Junková, ředitelka školy

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních,_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020

Mimořádné_opatření_-_zákaz_konání_akcí_nad_100_osob_od_18_hodin_dne_10._3._2020_-

TZ – Koronavirus a pracovněprávní souvislosti_ed