Úspěchy našich zpěváků

26.1. se v sále Zámečku konal koncert pěveckého oddělení, na kterém byly též vybráni žáci, kteří budou školu reprezentovat v okresním kole 16.2. v Libčicích nad Vltavou.       Postupují tito žáci: Anna Pawlicová, Martin Švéd, Kateřina Krutilová, Ema Tropová, Stella Stropková, Kamila Kolářová, Anežka Krutská ze třídy Terezy Bystřické a Evelína Fialová ze třídy Martiny Bauerové.

Srdečně gratulujeme!

Pěvecká soutěž Allegro 2017 v Kaiserštejnském paláci má své vítěze! Ve veliké konkurenci zvítězila o víkendu 27.a 28.1. v kategorii 8-9 let naše žačka Rozárka Strnadová,v kategorii 10- 11.let vyhrála naše Evelína Fialová. Čestné uznání dostala naše Barbora Cihlová a Ema Hofmeisterová.Všechny jsou žačky paní učitelky M. Bauerové z mníšecké pobočky ZUŠ. Veliká pochvala děvčatům a poděkování paní učitelce.Skvělá práce!