Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Dne 1.3.2017 se v naší škole konalo okresní kolo soutěže základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje. Porota pod vedením houslistky Zdeňky Pelikánové vybrala pro postup do krajského kola 5 soutěžících.

Za naši školu postupují ve hře na housle A. Pawlicová, T. Petrová, M. Routová a A. Krutská (vyučující L. Kolářová), za ZUŠ Dobřichovice ve hře na violoncello M. Svejkovský. A.Pawlicová a M. Routová byly vyhlášeny i absolutními vítězkami. Z našich žáků dále uspěla A. Součková, která získala ve své kategorii 1. místo (bez postupu), M. Pawlicová a K. Brennerová, které obsadily 2. místa (vyučující L. Kolářová). Naše houslistky na klavír doprovodila P. Nováková. Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Už se těšíme na výsledky krajského kola:-)

vysledkova_listina –smycce_okresni_kolo