ZUŠ Řevnice/Mníšek pod Brdy – hudební a výtvarný obor, dřívější ukončení školního roku!

Chtěli bychom vás informovat o plánované rekonstrukci – přístavbě, v budově školy Nová 499. Rekonstrukce bude probíhat od 19.6.

Z tohoto důvodu bude výuka hudebního i výtvarného oboru ukončena k 16. 6.  (u tanečního a literárně dramatického oboru, které se učí v Pavilonu, bude výuka probíhat beze změny!).

Předpokládaná doba realizace je plánována do začátku školního roku s přesahem do prvních dvou týdnů. Předběžně by tak další školní rok měl začít 18. 9.2023 (v případě změn budete včas obesláni,  informace budou dostupné i na webu školy v aktualitách a na sociálních sítích školy).

Vysvědčení budou dětem rozdána v pátek 16. 6. odpoledne, dle informací vašich pedagogů.