11.ročník regionální výtvarné soutěže / SPORT, TĚLOCVIK,SPORTOVNÍ NOVINY/ HISTORIE SPORTU // SPORTEM KU ZDRAVÍ

Co si představíš, když se řekne sport…? / cyklistika, atletika, lyžování, gymnastika, hokej, fotbal, basketbal, plavání, judo, zápas, jezdectví, jachting, volejbal, kanoistika, golf, tenis a tak dále, a tak dále…..stránka na výčet sportů by nám nestačila, …………..tělocvik… a třeba ranní rozcvička… /// namaluj, kresli, modeluj, fotografuj, tvoř //// ztvárni…………… jak vidíš sport, tělocvik……a nebo se staň sportovním redaktorem.

Partnerem výstavy je Modrý domeček.

Těšíme se velice na spolupráci a setkání s Vámi a Vašimi žáky při otevření výstavy_vystavujeme všechny práce, které budou do soutěže přihlášeny. Veškeré podrobnosti o soutěži se dozvíte v přílohách.

Třikrát hurá, a tvorbě zdar.

Podmínky soutěže 2019

Přihláška – průvodní list

Soupis všech prací za školu, ateliér