Úspěšný podzim !

Talentovaní žáci ZUŠ z celé České republiky se už pošesté setkají ve společném orchestru,

kde je budou umělecky vést a samozřejmě s nimi také muzicírovat hudebníci České filharmonie. Vzniklé těleso vystoupí pod taktovkou dirigenta Petra Altrichtera 16.6.2019 v Dvořákově síni Rudolfina. orchestr bude z 1/3 tvořen profesionálními hudebníky a z 2/3 žáky z 31 ZUŠek z 5 krajů. Mezi nimi budou i tři žačky ZUŠ Řevnice – Tereza Petrová, Anežka Krutská a Magda Routová (uč.L. Kolářová)

Skvělého úspěchu dosáhla naše zpěvačka z mníšecké pobočky Aneta Kalertová (pedagog Martina Bauerová). Postoupila mezi 10 finalistů národního kola pěveckého festivalu Sanremo Junior! Finálový večer proběhne 20.2.2019 v divadle Hybernia a bude na něm vybrán jeden finalista, který bude reprezentovat naši zemi v mezinárodním finále v italském Sanremu.
Anetu čeká intenzivní příprava, zúčastní se zkoušek s živým orchestrem, nahrávání ve studiu, přípravy choreografií, lekce komunikace s médii a to vše pod vedením odborníků z oboru.