Hudební nauka 27.11. / Výchovné koncerty

V úterý 27.11. proběhnou v rámci hodin hudební nauky VÝCHOVNÉ KONCERTY.

Koncerty zaštiťuje Český spolek dvouplátkových nástrojů a přijede zahrát Dvouplátkové trio Pražské konzervatoře.

Obsah koncertu: představení a popis hoboje a fagotu, historie a vývoj, praktické možnosti nástroje, popis techniky hry, hudební vystoupení – interpretace skladeb různých stylových období, v rámci koncertu dostanou děti příležitost zahrát si na nástroj.

Koncerty budou probíhat na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v č.p. 64, v učebně hudebního oboru v 1. patře (naproti schodišti).

Účast je povinná pro všechny žáky, kteří mají povinnou hudební nauku a všechny žáky dechového oddělení. Pokud se někdo z žáků nebude moci dostavit, je třeba jej předem písemně omluvit.

Koncert doporučujeme i všem ostatním žákům. Pokud někdo nemůže v čas svého ročníku (např.žáci omluveni z HN), může se dostavit na jiný termín.

Převod pro 1. a 2. ročník od Zámečku bude zajištěn – odchod ve 14.00 ze ZUŠ, po koncertu návrat tamtéž- cca v 15 hod..

Prosíme žáky, aby se dostavili na koncert 10 minut předem.

Termín – úterý 27.11.

14.15 – 15.00 1. + 2. ročník HN