Osmý ročník dětské výtvarné regionální soutěže

Letos proběhl již osmý ročník dětské výtvarné regionální soutěže. Tématem bylo, jak jinak než v tom pro Řevnice významném roce, DIVADLO. Soutěže se zúčastnilo na jedenáct škol a ateliérů a sešlo se více než dvě stovky prací, ze kterých odborná porota vybrala přes padesát ocenění. Převažovaly prostorové práce. Odborná poroty byla ve složení Prof. ak. soch. Kurt Gebauer, místostarostka města MgA. Marie Reslová, BcA. Kateřina Vaňková, malíř MgA. Filip Černý a sochař MgA. Pavel Karous PhD.

Divadlo pana Tesaře obohatilo kulturní program na slavnostním předávání cen, děti se náramně bavily, ceny si převzala většina oceněných. Vystavena byla všechna díla přihlášená do soutěže. Výstava se moc povedla, je hravá a veselá. Rozdělena je do dvou částí, oceněné práce naleznete v Modrém domečku a ostatní v ZUŠ Řevnic do 31. května. Určitě se přijďte podívat.

Fotoalbum zde.