Slavnostní koncert k Roku české hudby a zahájení nového školního roku

V pondělí 13. 10. 2014 se konal slavnostní koncert ZUŠ Řevnice k Roku české hudby a zahájení nového školního roku. Vzácným hostem byla herečka Valérie Zawadská, která svým uměleckým přednesem povznesla slavnostní atmosféru koncertu. Na Slovanský tanec č. 8 a č. 14 od A. Dvořáka zatančila učitelka tanečního oddělení Hana Rubková. Dále se představil nový pedagog hry na klavír Michal Grešl  se Sonátou pro klavír od Leoše Janáčka. Umělecký přednes paní Zawadské, melodram na báseň Rudolfa Těsnohlídka od Josefa Bohusla Foestera na klavír doprovázela Hana Zemenová, která také zahrála s Janem Paříkem (klarinet) Selanku od Zdeňka Fibicha. Mezi diváky byla i řada žáků školy, kteří měli jedinečnou příležitost vidět své pedagogy při jejich umělecké práci.