ZUŠ Řevnice otevírá pro školní 2014/15 rok nové výtvarné kurzy

ZUŠ Řevnice otevírá pro školní 2014/15 rok kurzy – kresby, malby, sochařství,  přípravu na střední a vysoké umělecké školy  a speciální kurz tzv. OPEN SPACE, který je určen pro absolventy všech kurzů, kteří chtějí dál pokračovat ve studiu, pod odborným vedením s individuálním plánem.  Minimální počet uchazečů pro otevření každého kurzu je 5 osob. Cena kurzu na první semestr musí být uhrazena po první úvodní hodině.

Kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost. Věk studentů nemá horní hranici, spodní hranice se určuje podle osobní konzultace s lektorem.

Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty.

Obsah kurzu je možno po dohodě individuálně upravovat, dle talentu a potřeb studentů.

Naši studenti se učí se poznávat základy stavby kompozice s cílem dosažení výtvarného výrazu.

Současně se seznamují s  dějinami výtvarné kultury až po současné trendy a tendence ve výtvarném umění. ZUŠ pod vedením lektorů organizuje několikrát do roka cesty za uměním (výstavy, muzea).

Zájemci, kteří nemají výtvarnou zkušenost, by určitě měli začínat kresbou.

Podrobně o jednotlivých kurzech:

KRESBA

MALBA