MIX_FESTIVAL JE ZDE!

plakat_mix_2014_mail

MIX FESTIVAL- program

DOBROTY PRO ZUŠku – UPEČTE NÁM DOBROTY!

Milé maminky, babičky, tetičky…. ale nevylučujeme ani tatínky, strýčky či dědečky!
V rámci našeho MIX festivalu, který proběhne 13. 6.2014 plánujeme uskutečnit benefiční prodej „Dobroty pro ZUŠku“, proto Vás chceme požádat, jestli by jste pro ZUŠku nějakou tu dobrotu neupekli.
Veškerý výtěžek z prodeje půjde ve prospěch Klubu při ZUŠ v Řevnicích o.s.
Pokud máte chuť se zapojit, přihlaste se nejpozději do 10.6. na mail školy a napište jaký druh zákusku věnujete, abychom Vás mohli dostatečně presentovat a zapojit do soutěže o nejlepší dobrotu (přihlásit se na email školy není podmínkou, stačí jen dobrotu doručit :-D).
Dobroty během festivalu bude hodnotit porota složená ze žáků ZUŠ a na závěr festivalu bude vyhlášen i vítěz(ka) tohoto neformálního klání.
Dobroty můžete nosit v den festivalu do našeho stánku před Zámečkem, který bude označen Dobroty pro ZUŠku od 14 hodin.
Děkujeme všem, kteří takto přispějí
Vaše ZUŠka