ENTER ŘEVNICE

Projekt výtvarného zpracování podchodu pod tratí ČD v Řevnicích žáky ZUŠ Řevnice.

Cílem projektu je náležitě uvítat veřejnost, citlivě a přesvědčivě pojednat podchod, aby uvozoval příjemný prožitek při vstupu do města.
Zároveň můžeme eliminoval vandalizmus v podobě nezkušených sprejerů na občansky podstatném místě. Projekt je myšlen jako celistvá práce jednoho autora tak, aby podchod působil jako výtvarný celek s jasnou koncepcí. Na vítězném návrhu se ve výsledku budou podílet i ostatní studenti, pedagogové a tvůrčí osobnosti Řevnic.

Komise složená z odborníků, zástupců města a drah se vyjádří do 23. 5. Pro veřejnost bude portfolio s projektem umístěno na www.zus-revnice.cz od 19. 5., těšíme se na vaše názory, kterými můžete ovlivnit finální realizaci projektu Enter Řevnice. Můžete je zasílat na mail školy zus.rev@seznam.cz do konce tohoto měsíce. Enter Řevnice – věc veřejná!

Realizace by pak měla proběhnout do konce června.

Portfólio zde - presentace_enter_14

Jan Slovenčík

Odborná porota:

Svatopluk Sládeček, architekt

Dan Merta, ředitel Galerie Jaroslava Fragnera

Lukáš Rittstein, sochař

Radek Wohlmuth, teoretik umění

Helena Sequens a Adam Stanko, vizuální umělecká dvojice

Jan Marek, Správa železniční dopravní cesty

a město Řevnice Veronika Stará, odbor kultury.