Naše holky „zaválely“ v celostátní soutěži!

Neuvěřitelně úspěšný školní rok má za sebou naše houslistka Magda Routová pod vedením Lenky Kolářové. Co do soutěží ho završila v celostátním kole houslové soutěže v Liberci, kde ve své kategorii s přehledem zvítězila! Navíc obdržela i cenu za interpretaci skladby Bohuslava Martinů Arabeska. Moc gratulujeme jí i paní učitelce Hance Zemenové, která naše žáky pravidelně doprovází na soutěžích, a dostala diplom za příkladnou klavírní spolupráci:-) Další úspěšnou účastnicí na této celostátní soutěži je Terezka Petrová (také třída L. Kolářové), která obsadila 3. místo ve své kategorii. Navázaly tak na úspěch Kamilky Kolářové, která před 14 dny v celostátním kole klavírní soutěže obsadila 2. místo. Všechny si tak zaslouží velký obdiv. Bravo!
diplomy