Co se děje jinde

  • Pátek 24. listopad. Galerii MeetFactory, v rámci akce Veřejný dům vernisáž výstavy Amplified by the Stillness.  

Galerie MeetFactory poprvé v ČR představí kolektiv Das Numen a tvorbu jeho jednotlivých členů, vycházející z výzkumu biologických systémů, fyzikálních jevů a technologií. V souladu se současnou tendencí umění reflektující období antropocénu prosazují zastoupení umělci přístup, v němž jsou příroda, věda, kultura a umění rovnocennými partnery.

Potěší nás, jestliže se rozhodnete o našich událostech dále referovat. Podrobnosti k této výstavě naleznete v přiložené tiskové zprávě. Kurátorský text Evy Riebové naleznete na našich stránkách, stejně tak jako průvodní fotografie.

TZ Amplified by the Stillness

  • tranzit.cz srdečně zve na Předvánoční knižní bazar

Pátek 1. prosince 2017 15:00 – 20:00
Sobota 2. prosince 2017 11:00 – 17:00
Tranzitdisplay, Dittrichova 9, Praha

Přijďte si ulovit tu svoji knihu! Na knižním bazaru budou k prodeji za předvánoční výhodné ceny publikace tranzit.cz, Fra, Artmapy, CD / LP z distribuce Rekomando, knihy z produkce JRP Ringier,  plakáty, pohlednice a spousta dalších titulů z pole umělecké a teoretické knižní produkce k rozebrání zdarma.

Chystáme pro Vás také doprovodný program v podobě výtvarného workshopu, projekcí a literárního čtení. Více o programu a titulech, na které se můžete těšit na stránkách

https://www.facebook.com/events/166490687271596/

Hranice mezi soukromým a veřejným se stávají čím dál tím nejasnější. S osobními údaji se obchoduje, zvyšuje se množství více či méně skrytých kamer snímajících pohyb a chování lidí a mnozí své soukromí dobrovolně sdílejí na facebooku. Výstava Jolany Havelkové Citlivá data na tuto situaci volně reaguje, avšak způsobem daleko subtilnějším a nejjednoznačnějším, než aby ji bylo možné označit jako sociálně kritickou nebo naopak voyeurskou.

Ateliér Josefa Sudka
Újezd 30, Praha 1
(+420) 725 723 410

www.atelierjosefasudka.cz

Výstava se koná díky podpoře investiční skupiny PPF.Potrvá do 14.1.2018

24.-26., 31.12. 2017 a 1.1. 2018 zavřeno

 

drahotova

 

pechacek_pozvanka

barta_pozvanka