TÝDENNÍ SEMINÁŘ V TCP KONZERVATOŘI

V závěru minulého školního roku jsme s žáky z tanečního oddělení v Mníšku pod Brdy obsadili 1. místo ve finále soutěže „Taneční učitel roku 2019“, kterou pořádá Taneční centrum Praha, choreografiemi „Charleston“ a „Zubatá“. Jednou z cen, které jsme získali, byl poukaz na týdenní taneční seminář na této konzervatoři v hodnotě 36 000 Kč. Seminář proběhl v minulém týdnu.

Během tohoto týdne absolvovali dva chlapci a dvě děvčata s 1. ročníkem konzervatoře tři devadesátiminutové lekce KLASICKÉHO TANCE, dvě lekce SOUČASNÉHO TANCE, jednu lekci JAZZOVÉHO tance a jednu lekci AKROBACIE. S druhým ročníkem konzervatoře absolvovalo osm dívek z 6. a 7. ročníku čtyři lekce KLASICKÉHO TANCE a tři lekce SOUČASNÉHO TANCE.

Součástí Součástí semináře bylo pozvání na divadelní představení souboru konzervatoře Baby Balet Praha v Městské knihovně v Praze s názvem STVOŘENÍ TANCE.
Žáci měli možnost vidět repertoár klasického, současného, jazzového tance a stepu s odborným komentářem moderátora.
Z celého týdenního semináře jsme si odnesli spoustu pozitivních zážitků a inspirace do další umělecké práce.
Ještě se můžeme těšit na dva Víkendové semináře, které jsou také součástí naší výhry.
Jarmila Matoušková DiS., učitelka tanečního odd.

TCP2 TCP3 TCP6B TCP11B (2) TCP12B (2) TCP13B (2) TCP14B (2) TCP15A (2) TCP19 (2)