Výsledky 7. ročníku regionální výtvarné soutěže

Letošní téma –  Abstrakce kolo nás – dalo vzniknout krásným barevným a nápaditým dílům. Soutěže se zúčastnilo 13 škol a ateliérů, počet prací se vyšplhal na rekordní číslo 350.

Odborná porota, ve složení MgA. Tereza Hejmová (předsedkyně poroty),Mgr.  Marie Reslová, MgA. Helena Sequens, MgA. Filip Černý a MgA. Jan Slovenčík,  neměla lehký úkol, tak jako každý rok, a zodpovědně vybírala ta nejlepší díla mnoho hodin. Výsledky zde.

Tímto Vás srdečně zveme na slavnostní vyhlášení vítězů, a to ve čtvrtek 16. 4. od 16 hodin v ZUŠ Řevnice, Mníšecká 29, Řevnice, 1. patro budovy, sál. Po celé budově školy bude výstava soutěžních prací.

Vernisáž výstavy, pak bude pokračovat v Modrém domečku, Náměstí krále Jiřího z Poděbrad, Řevnice, kde budou vystaveny práce vítězné.

Soutěž finančně podpořilo město Řevnice.