Výsledky okresní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Výsledková listina

Naše ZUŠka hostila 11.2. okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje. Žáci soutěžili ve hře na hoboj, klarinet, příčnou flétnu, saxofon, trubku a lesní roh. Soutěže se zúčastnilo 38 interpretů, mezi nimi samozřejmě i naši žáci. Pro většinu to byla první příležitost předvést se v konkurenci dalších pěti škol (Jesenice, Dobřichovice, Černošice, Roztoky a Vrané). A byli jsme úspěšní! Do „kraje“ postoupilo hned 5 žáků: Antonie Zavadilová a Andrea Lacigová ve hře na hoboj (pedagog Kristina Němečková), dále Tomáš Hanžl, Kryštof Lorenc a Jonáš Flemr ve hře na klarinet (pedagog Jan Pařík). Náš šestý účastník – Jakub Potměšil – obsadil také první místo, ale bez postupu. Originální plakety, které účastníci obdrželi, navrhla a vyrobila Blanka Lacigová, která vyučuje v ZUŠ keramiku.

web1